Tonny. See you trendy

Naszym kredo przy projektowaniu okularów jest zwrócenie uwagi na cechy anatomiczne, jak kształt twarzy, brwi, rozstaw oczu oraz długość i szerokość nosa. Z precyzją mistrzów wizażu nasi projektanci tworzą kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych w wielu wariantach kolorystycznych, tak aby sprostać każdemu fototypowi skóry oraz tonacji włosów.

Naturalna szata kolorystyczna a dobór okularów

Warto podkreślić, że nasza „naturalna szata kolorystyczna”  w doborze opraw odgrywa największą rolę. Kolor oczu i opraw powinny współgrać ze sobą, np. do niebieskich oczu najbardziej pasują niebieskie oprawy okularowe. Jeśli jesteś brunetką lepiej wyglądasz w modelach wyrazistych (brązy, czerwienie), a jeśli jesteś blondynką w  odcieniach pastelowych (korale, błękity) oraz stonowanych.

Okulary to niezbędny dodatek modowy na każdy dzień

W naszej filozofii okulary zajmują miejsce na równi z torebką czy butami. Dzięki odpowiednio dobranym oprawom okularowym i okularom przeciwsłonecznym z łatwością uzupełnisz swój modowy look  oraz dodasz wyrazu swojemu stylowi. Dobieraj okulary do różnych stylizacji!

Odnajdź swoją parę wymarzonych okularów 

Wśród ponad 1000 różnych modeli, kształtów, kolorów, stylu, wzorów, materiałów z których są wykonane wybierz oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne, z którymi nie będziesz mogła się rozstać!

 

Czytaj więcej